Çanta Taşıma Şekliniz Kişiliğiniz Hakkında Ne Söylüyor


Çanta taşıma şeklim ile karakterim arasında ne gibi bir bağlantı olabilir dediğinizi duyar gibiyim 😉 Ama durun ve okumaya devam edin. Vücut dili uzmanları bu işe biraz kafa yormuş ve onlara göre çanta taşıma şekliniz tesadüfi değil. Kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor ve bakın neler söylüyor.

İşte en yaygın çanta taşıma şekilleri ve kişiliğiniz hakkında söyledikleri…

Keyifli okumalar…

Omuzda

omuzda çanta

Senin hayat motton pratik olmak… Kullandığın her yöntemin önce pratik olup olmadığına bakıp, daha sonra uygulamaya koyuyorsun. Özgürlüğünü kısıtlayacak her türlü şeyden uzak duruyorsun. Bu nedenle senin için çanta demek; omza atılan, tarzını tamamlayan, eşyalarını taşımana yardımcı olan fakat asla daha fazlası olmayan bir aksesuar.

Çapraz Arkada

Rüzgarı arkasından esenlerdensin. Tam bir savaşçı ruha sahip olduğun gibi, kendine has tarzın ile de seni kalabalıklar içinde dahi seçmek oldukça kolay.  Seni kalıplara sığdırmak zor ama kendine özgü ve ayakları yere basan biri olarak tanımlamak yanlış olmaz.

Bilekte 

bilekte çanta

Etrafında kuralcılığın ile biliniyorsun. Senin için uyum ve kurallar çok önemli ve bunların en sıkı uygulayıcısısın. Bu nedenle her zaman sade ama net görüntün ile insanları etkilemeyi başarıyorsun.

Elde

Biliyoruz dünyanın yükü senin omuzlarında. İnsanların seni görmüş olduklarından çok  daha fazlası var sende. Fakat kimse bunu görmüyor, görse de söylemiyor. Sen fedakar ama, karşılığında teşekkürü bulamayanlardansın. Ama üzülme söyleyemeseler de bunu herkes biliyor.

Omuzda, açık 

omuzda çanta

Kendi yarattığın dünya harika değil mi? Hatta şu hayatta keşke bu kadar kalabalık gruplarla yaşamak zorunda olmasak. Aile ve bir kaç arkadaş yeterli senin için, bunun dışında gelişen olayların hayatına etki etmesine asla izin vermiyorsun. Gölge etmesinler, başka ihsan istemem diyorsun yani

Çapraz önde

Utangaçlığınla ve masumluğunla biliniyorsun. Hayata karşı bilinmez bir güvensizliğin var ve etrafındaki her şeye korumacı yaklaşıyorsun. Tanımadığın ortamlarda oldukça sessiz ve sakinsin. Tabi ki bu durum ailen ve yakın arkadaşlarının yanında pür neşeye evriliyor. Çünkü hayatta en önemsediğin şey güven ve bunu sağlamadan asla kendini açmıyorsun.

 


One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir