Kadın Postacı Çanta Modelleri


Son dönemlerde postacı çanta modelleri çok kullanılmakta. Çünkü postacı çanta modelleri kullanışlı ve çok fazla eşyayı içerisine almaktadır. İşte en çok satın alınan ve kullanılan postacı çanta modelleri.

Fazla eşya taşımak için posta çanta modeli

postacı çantası

Üzerinde fazla eşya taşımak zorunda kalanlar için tasarlanan postacı çantası modelleri internet üzerinden mağaza mağaza dolaşmaya gerek kalmadan kapıda ödeme imkanıyla  da satın alınır.

En kullanışlı çanta modeli

Kişisel ve özel eşyalarını mümkün olduğu kadar yanında taşımak isteyen bayanlar oldukça kullanışlı ve büyük olan postacı çanta modellerini tercih eder.

Dizayn olarak en kullanışlı çanta modeli

postacı çantası

Dizayn olarak, evrak çantalarına benzeyen postacı çanta modelleri deri, süet, nubuk gibi seçenekler sunar.

En Şık Postacı Çantası

postacı çantası

Birçok ayakkabı satışı sunan mağazalarda en şık postacı çantası modelini bulabilmek mümkündür. Dar kesim postacı çanta modelleri ölçüsünden dolayı fazla tercih edilmez.

Geniş Postacı çanta modeli

Geniş olarak tasarlanan modellerde ise birçok eşya taşınabildiği için tercih edilme sebebidir. Geniş bir yapıya sahip olan postacı çantası modelleri ürün yelpazesi fazla olan bir çeşittir.

Dayanıklı posta çanta modeli

postacı çantası

Postacı çanta modelleri, ünlü ayakkabı mağaza zincirleri aracılığıyla titizlikle üretilerek, kullanıma hazır hale getirilir. Kullanılan kumaş kaliteli ve suya dayanıklı bir yapıda olmalıdır. Evrak taşıma konusunda su geçirmeyen kumaşlar kullanılarak üretilen postacı çantası modelleri bu özellikleri sayesinde tercih edilir.

Spor postacı çanta modeli

postacı çantası

Postacı çantası modelleri klasik ve spor tarzda üretilir. Astarlı ve kalın kumaş kullanılarak üretilen postacı çanta çeşitleri, sonbahar, kış mevsimleri için uyum sağlayan modeller arasında yer alır.

Klasik postacı çanta modeli

postacı çantası

Ayrıca kadın kullanıcıların sıklıkla tercih ettikleri postacı çantası modelleri çıt çıtlı ve yapışkanlı olarak seçenekler sunar. Her iki model kullanıcıların bu tarzdaki çanta modellerini daha rahat kullanmasını sağlar.

Fermuarlarlı postacı çantası

Ancak fermuarlı olan postacı çantası modelleri uzun süre kullanımdan sonra fermuarın bozulmasına neden olabilir.Kadın kullanıcılar fermuarlı postacı çantası modellerini birçok bölmesi olmasından dolayı sıklıkla tercih ederler. Ayrıca fermuarlı olan modellerin daha uzun ömürlü kullanım sağladığı değişmeyen bir gerçektir.

Cırt cırtlı postacı çantası

askılı çanta

Cırt cırtlı postacı çantası modellerinde ise kullanılan cırt cırtın suyla temas etmesi sonucu körelme sorununa yol açmasıdır. Postacı çantası modelleri boyut olarak evrak taşıyabilecek nitelikte olmalıdır.

Çok bölmeli postacı çantası

postacı çantası

Kalem, kredi kartı bölmeleriyle kullanışlı olan ve fiyat olarak uygun olan postacı çantası modelleri en çok tercih edilen modeller arasında ön plandadır.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir