Sırt Çantanızı Verimli Kullanabilmek için 5 ipucu


Sırt çantası günümüzde pratik, havalı, modaya uygun seçeneklere sahip. Bu nedenle işe gitmek için vazgeçilmezlerimiz arasında yerini aldı. İyi organize olmak sırt çantasındaki alanları verimli kullanmak bizlere büyük rahatlık, konfor ve kolaylık sunuyor. Zamanınızı yönetin! Özellikle bilgisayarlar, şarj cihazları, dosyalar,kalemler…Kişisel bakımınız için parfüm, krem, mendiller…gibi eşyalarınızı pratik bir şekilde taşıyın.

Sırt Çantanızı Verimli Kullanabilmek için 5 ipucu

1-Dizüstü bilgisayar için özel bölmesi olan çantaları tercih edin. Dizüstü bilgisayarınızı ve diğer ekipmanlarınızı yağmurdan koruması için su geçirmez olup olmadığına bakın. Böylelikle ekipmanlarınız güvende olsun.

2-Çantanızın tüm ceplerini kullanın çoğu sırt çantalarının ön cepleri, yan cepleri, iç cep ve bölmeleri bulunmakta bu alanları verimli kullanın. Bu ceplerin anahtarlık, su şişeniz, atıştırmalıklarınız ve diğer küçük malzemeleriniz için harika birer depo olduğunu unutmayın.

3– Şeffaf torba kullanın. Çantanın içini organize ederken eşyaları görebileceğiniz şeffaf torbalar seçin. Böylece çantanızı açtığınızda ve bir şey aradığınızda paketleri karıştırmak zorunda kalmaz ve zamandan kazanırsınız.

4– Belgelerinizi ve dosyalarınızı klase edin. Gerekirse dosyaların aralarına renkli karton fonlar kullanın böylece gerekli evrakı çantanızdan kolaylıkla seçebilirsiniz.

5– Kablolarınızı ve kulaklıklarınızı gözlük kutusunda saklayın. Kablolar ve kulaklılar çantalarda iç içe geçmiş vaziyette ise onları çözmek ve açmak için uğraşmayın. Gözlük kutusunda ya da küçük kalemkutularda taşıyın.

 


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir